×

Archives

Categories

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

FORGOT YOUR DETAILS?

KURUMSAL

2009 yılında "Sadece İnternet" prensibi ile yola çıkan firmamızda; web tasarımı, web tabanlı yazılımlar, özelleştirilmiş web hosting, arama motoru optimizasyonu, web tabanlı reklam danışmanlığı ve yönetimi konularında Türkiye'nin bir çok şehrinde 300'den fazla kurum ve kuruluşa hizmet sağlamaktayız.

Sektörümüzün en büyük sıkıntısı olan proje sonrası bakım ve destek sorununu gördük ve bir ilki gerçekleştirerek 2 yıl teknik destek garantisini veren ilk tasarım firması olduk.
Değişen teknolojilerin etkisiyle dinamik bir yapıya sahip olan sektörümüzde, her zaman yeni teknolojilere uyumlu çözümler yaratma çabasındayız. Yenilikçi ve yaşayan projeler gerçekleştirmenin ancak ve ancak güncel teknolojileri kullanarak mümkün olacağının bilincindeyiz. İşte bu sebepten, geliştirdiğimiz çözümlerde teknoloji dinamiklerini, müşterilerimizin görüş ve istekleriyle birleştirerek en etkin ve verimli sonuca ulaşırız.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını gözeten, sorunlarını çözen, yeni e-iş çözümleri sunan, özgün ve yenilikçi web siteleri ve interaktif uygulamalar geliştirip, geliştirilen uygulamalar için uzun süreli destek vererek "sürekli müşteri memnuniyetini" gözetmeyi kendimize misyon edindik.
12 yıldır bize gösterdikleri güven ve ilgi için, tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

WEB TASARIM HİZMETLERİ

Yenilikçi, modern, W3C standartlarında, arama motorlarına göre optimize edilmiş, ihtiyaçlarınıza uygun tasarımlar.

GOOGLE REKLAM

Google, arama motoru pazarlama kavramı altında, reklamverenlerin kullanımı amacı ile “Adwords” reklam servisini sunmaktadır.

SEO HİZMETLERİ

Web tasarım hizmetimizde gerek altyapı gerekse içerik olarak kurumsal web site tasarımınızı arama motorlarına tam uyumlu şekilde hazırlıyoruz.

E-TİCARET SİTESİ

İnternet üzerinden satış yapabileceğiniz e-ticaret siteniz oluşturulurken tüm banka ve aracı kurum entegrasyonları sağlanmaktadır.

Uygulamalar

  • Javascript
  • SEO/SEM
  • WordPress
  • E-ticaret
  • Linkedin
  • Twitter
  • İnstagram
  • Facebook

Hemen Arayın, İnternet’ten Kazanmaya Başlayın!

Uzmanlığımızı ve yeteneğimizi, ürün ve hizmetleriniz ile birleştirelim.

TOP